אודות עידית מקבוצת מלונות דן

העידית שבעידית היא הטופ שבטופ. האדמה המשובחת, הקרם דה-לה קרם, היציבות שמבטיחה לך איכות ללא פשרות.

עידית - מבית מלונות דן, היא קבוצת הסעדה עסקית מהמובילות בענף.החברה משרתת מגוון ארגונים, תעשיות וחברות.

רבבות לקוחות שהתרגלו לרמה קולינרית גבוהה, לחדשנות ולשירות אישי וייחודי.

עידית נוסדה בשנת 2007, כחברת בת של רשת מלונות דן ומאז לא הפסיקה לגדול ולהתפתח, עד שהפכה לקבוצה מגוונת ואיכותית. בשנת 2013 רכשה עידית את "טיב וטעים" חברת הסעדה בוטיק המיועדת ללקוחות פרימיום עם דרישות קולינריות גבוהות.

לאחרונה השיקה את המותג החדש "EDISON - המבורגר קצבים- רשת איכותית המציעה מוצר ברמה סופר גבוהה, העומד בשורה הראשונה לצד החברות המובילות.

הקבוצה מפעילה גם זכיינות כמו: "פסטה פיורי"- פסטה טרייה שמכינים אל מול עיני הסועדים לחברה מחזור שנתי של 300 מיליון ש"ח והיא ממשיכה להתפתח ולהשתדרג בכל עת.

עידית מעסיקה מעל 1200 עובדות ועובדים: שפים, טבחים, מנהלי שירות, נהגים, אנשי רכש ועוד. במטבח המרכזי שבטירת הכרמל מתבשלות בכל יום מעל 10,000 ארוחות ארוזות, כשבסה"כ יוצאות תחת ידה המקצועית של החברה כ- 75,000 מנות ביום! כולן איכותיות, יצירתיות וטעימות, שמספקות חוויה קולינרית גבוהה לצד תזונה בריאה המבוססת על חומרי גלם טבעיים, שמנים איכותיים וטעמים ביתיים.

עידית מקפידה לשמור על קשר מכיל, קשוב ובלתי אמצעי עם לקוחותיה: חברות הייטק ותקשורת, מפעלי תעשייה, תעשייה ביטחונית, כוחות הביטחון, מוסדות חינוך ודיור הגיל השלישי. חברות מובילות בתחומן: רפאל, אינטל, קמ"ג, משרד ראש הממשלה, אלביט מערכות, קבוצת אדמה, תדיראן סוללות, כלמוביל ועוד.

כל המטבחים נושאים רישיון יצרן ISO 9001-2015 ,HACCAP מחזיקים בכל האישורים הדרושים, מצוידים במכשור חדשני, וכמובן כשרים.

אבל המרכיב הסודי האחראי להצלחתה של עידית אינם חומרי הגלם המשובחים, גם לא הטריות שעליה אנו לא מוכנים להתפשר, ואפילו לא המנות המיוחדות והמפורסמות שלנו, אלו הם עובדי הקבוצה- המשאב החשוב ביותר בחברה. האנשים שבחרו להצטרף אלינו ונהנים מחיבור ישיר ותומך ממחלקת משאבי אנוש. עובדים שהפכו עם השנים לצוות מנצח המעניק מענה איכותי מכל הלב, לכל אתגר, בכל יום מחדש.