אודות עידית לוגיסטיקת מזון

"עידית לוגיסטיקת מזון בע"מ" היא מהמובילות בארץ בענף ההסעדה לחברות וארגונים.

חברת ההסעדה, שמספקת מזון טרי, בריא וכשר לכ-50,000 סועדים ביום, היא זרוע ההסעדה של רשת מלונות דן. החברה נוסדה ב-2007 עם זכיית הקבוצה במכרז ההסעדה הגדול במדינה, "קשת טעמים". עידית יצרה מהפכה ממשית, תפעולית וקולינרית, ופיתחה מומחיות ומערכי תמיכה בהפעלת מערכי מזון גדולים ומוכרים - בלי לוותר על האיכות.

ההצלחה הובילה להרחבת פעילות החברה בשוק הקייטרינג המוסדי, ועידית רכשה את חברת הסעדת הבוטיק "טיב וטעים", המתמחה בהסעדת פרמיום עבור לקוחות עם דרישות קולינריות גבוהות.

כיום, עובדים בקבוצת ההסעדה כ-1000 שפים, טבחים ועובדי שירות מסורים ומקצועיים, הזוכים להכשרות מקיפות ומקפידים על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים והמובילים בענף. הקבוצה מפעילה מטבח מרכזי, הפועל לפי תקן ISO 9001-2015 ומערך בטיחות מזון HACCP, המבטיחים שמירה קפדנית על איכות חומרי הגלם ועל תהליכי העבודה והבטיחות. המומחיות והמקצועיות מאפשרות להכין כמויות גדולות של ארוחות תוך שמירה על סגנון בישול ביתי ומזמין, ויישום כל קו וסגנון קולינרי שיתבקש. הקבוצה מתמחה בכל שירותי ההסעדה הנדרשים מכל קשת הלקוחות בענף: חברות הייטק ותקשורת, מפעלים, כוחות הביטחון, מוסדות חינוך ומוסדות לגיל השלישי.

מה מייחד את עידית?

  • העובדים שלנו, המשאב האנושי. לעבוד בקבוצת מלונות דן זו לא רק זכות, זו גם מחויבות לתהליכי הכשרה וסטנדרטים מקצועיים המובילים את הענף.
  • לקוח מועדף אצל ספקים - מערכת הרכש המשותפת נהנית מיתרון הגודל ברכש מוצרים איכותיים מהחברות המובילות במשק.
  • נסיון ביצירת חווית הסעדה חיובית וטעימה לכל הסקטורים, תוך התאמה ויצירת נגיעה אישית.

 

בעידית מאמינים שיש קשר ישיר והדוק בין תזונה נכונה ובריאה לבין שביעות רצון הלקוחות.